Pavel Nuhlíček

Vítám Vás na stránkách fotografií a diskusí o nich, přeji příjemnou zábavu.

Co je nového

Madeira

Dlouho jsem se sice těmto stránkám nevěnoval, ale nikdy jsem na ně nezapomněl, alespoň ne na dlouho . V loňském roce jsem stihl navštívit nejeden letecký terén a občas i něco nafotit, bohužel to bylo asi tak všechno co jsem s těmi fotografiemi udělal, uložil do počítače a , a nic.
V hlavě jsem měl vždy mnoho myšlenek a nápadů co bych rád napsal a umístil zde na stránkách, ale nikdy jsem se k tomu nedonutil, nevím proč, snad jsem měl jinou práci, snad jsem měl i jiné starosti, ale  hlavně jsem byl a to musím přiznat, velice, ale velice líný. Mnoho fotografií a mnoho práce s nimi, asi musím méně fotit a více se věnovat výběru co fotím, potom odpadne i následná složitá úprava v počítači, ta na kterou potom není chuť a čas a energie.
Ale tet z jiného soudku, budu se snažit doplnit nějaké fotografie z léta a podzimu, ale tet už žiji dalším výletem za poznáním, další cestou za sluncem a létáním, na ostrov věčného jara, jak ho nazývají prospekty nejedné společnosti, na ostrov v Pacifiku, na Madeiru. Tento ostrov je pod správou Portugalska a podle toho také tam je vyhlášené víno a pohostinnost. Jsem zvědav na létání nad druhým největším útesem který má neskutečných 580 metrů, na koupání se  v Pacifiku v únoru, na vegetaci a , a mnoho dalších zážitků.  Ale ještě před tím je opět slet v Blatné, tak i tam něco nového nafotím a potom se podělím. Držte mi palce ať další fotografie a povídání přidám dříve než po stejné době jako tet.
                                                                                                              Letu zdar Nuhla
Žádné komentáře
 
Nezapomeňte si otevřít i odkazy, některé opravdu stojí zato.